aidavex.com

Google Maps Cég Megjelenítés

koncz-zsuzsa-rohan-az-idő
March 11, 2022

Nem vagy még fent a térképen? Sürgősen pótold! Nincs türelmed ez a beállítást saját magad megcsinálni vagy félsz, hogy elrontasz valamit? A beállításokra ráfordított időmet kiszámlázva szívesen megcsinálom helyetted, a fent említett összegek töredékéért. Keress az elérhetőségeimen és megbeszéljük: Oszd meg bátran, ha úgy gondolod, másnak is hasznos lenne ez a bejegyzés. Tetszett a cikk? Kövesd a Virágos Marketing Tippeket a Facebookon, hogy ne maradj le semmiről és iratkozz fel a Hétfői papírusz hírlevélre, hogy már hétfő reggel inspiráló tippeket kapj az üzleted felvirágoztatásához Köszönöm a megosztásokat! Tetszett a cikk? Kövesd a Virágos marketing tippeket a Facebookon. Szívesen beszélgetnél másokkal marketing ötletekről és/vagy kérdéseid vannak, amire szeretnél választ kapni? Csatlakozz a Virágos marketing tippek zárt csoporthoz, hogy együtt ötletelve még eredményesebb lehess! Iratkozz fel a Hétfői papírusz hírlevélre, hogy már hétfő reggel inspiráló tippeket kapj az üzleted felvirágoztatásához!

Michigan

TIPP: A címet pontosan úgy érdemes megjeleníteni, ahogyan az honlapunkon, vagy egyéb felületeken is szerepel (pl. : utca vagy u. ) Minél több adatot adunk meg, annál jobban tudja a Google kategorizálni a céget és pontosítani a keresést. A kategória kiválasztása kiemelten fontos, mivel lényegében ez alapján osztályozza a Google cégünket, hogy milyen típusú kereséseknél listázza ki. Cégünk ellenőrzése A Google szeretné ellenőrizni, hogy a cég valóban ott van, ahol azt mi megadtuk a térképen, emiatt általában 1-2 hét elteltével küldenek egy levelet postai úton a benne található ellenőrző kóddal, aminek következő lépésében: Erősítsük meg a kóddal a cég tartózkodási helyét a GoogleMaps-en! A Te céged felkerült már a térképre?

Marketing szempontjából fontos, hogy felkerüljünk a térképre. Nem csak átvitt értelemben, de szó szerint is. Ebben az elsődleges segítségünk a Google Local, amely a Google My Business oldal része többek között a Google+-al, a Google Analytics-el és az AdWords-el. Ellenőrzött céges adatainkat megjeleníthetjük a Google Térképen, így segíthetjük ügyfeleinket, hogy könnyen odataláljanak vállalkozásunkhoz. Mindez ráadásul ingyenes! Ne dőlj be a csalóknak, akik 30-35. 000, - Forintért kínálják mindezt! Nézzük meg a lépéseket egyenként: Lépjünk a Google My Business oldalra! A felület magyarul "Google Cégem" néven ismert, lényege, hogy vállalkozásunk adatait megjeleníti a Google Keresésben, a Google Térképen és a Google+-on, így ügyfeleink mindig megtalálhatnak könnyedén. Kattintsunk a "Csatlakozás a Google-hoz" fülre! Itt adhatjuk meg a vállalkozásunk nevét. Ha már egy régóta létező céget szeretnénk feltenni a térképre, akkor valószínűleg elég, ha csak kiválasztjuk a listából, ha viszont egy új vállalkozásról beszélünk, akkor azt hozzá kell adni a listához.

Mi történik ilyenkor? Nyomdafestéket nem tűrő módon káromkodsz. Bepötyögöd a keresőbe a megfelelő kulcsszavakat. Megkeresed a hozzád legközelebbi boltot, ahol a leggyorsabban tudják orvosolni a problémát. A hirdetések után rögtön jönnek a térképen megjelenített boltok, amelyek remélhetőleg a nyitva tartási idejüket és egyéb hasznos infókat is feltüntették a céges oldalukon. Mit gondolsz, ha a felhasználó beleakad 2-3 olyan boltba, amely hozzá közel van, ráadásul minden számára releváns infót megtalál rögtön a Google felületén, akkor vajon lejjebb teker... vagy elindul abba a boltba, amit már megtalált magának a Google Térképen? Szerintem egyértelmű a válasz. Nosza, pattintsd fel magad a világtérképre! 4 lépésben meg is mutatom, hogy kell ezt csinálni. Dacára annak, hogy szerintem pofonegyszerű, tudom, hogy sokaknak elmegy tőle a kedvük, ha nem kapnak pontos útmutatást. A szolgáltatás, applikáció, marketingeszköz, ingyenes segítség vagy nevezzük bárhogy: ez a Google Business, ékes magyarsággal Google Cégem.

Ha további kérdésed van az adatlap igazolásával kapcsolatban, keresd fel a Google Cégem közösséget. Hasznosnak találta? Hogyan fejleszthetnénk?

  1. Dinnyés józsef karrier
  2. Keyhole Markup Language – Wikipédia
  3. Google Maps API kulcs használata - Viltor Blog